X
تبلیغات
رایتل
آقای برت بهتر است نگران بیچارگی‌های دولت انگلیس باشید - پایگاه جنگ نرم و عملیات روانی سراب
ســـــــراب

تقویم

خدمات و لوگوی دوستان

http://s2.picofile.com/file/7244404187/mobile.png

majoon

عمارنامه : نجوای دیجیتال بصیرت با دیدگان شما AmmarName.ir

ســـــــراب


آمار بازدید

تماس با ما
تعداد نمایش : 51696


61804107240861528418.jpg
61804107240861528418.jpg

61804107240861528418.jpg

61804107240861528418.jpg

بیانیه مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته در پاسخ به دخالت‌های انگلیس:

آقای برت بهتر است نگران بیچارگی‌های دولت انگلیس باشید

ما به عنوان مدافع اصلی حقوق ملت‌های مظلوم و دربند جهان، شدیدا از وضع حقوق بشر، وضعیت مردم بی‌گناه عراق و افغانستان که مورد ظلم انگلیس واقع شده‌اند احساس نگرانی می‌کنیم و از دولت انگلیس می‌خواهیم هرچه سریعتر، تمامی این موارد را بررسی و نگرانی‌های ما را رفع کنند.
سراب- مرکز بررسی جرائم سازمان یافته در راستای پاسخ به ابراز نگرانی استعمار پیر از اجرای حدود الهی در رابطه با جنایتکاران ایران، بیانیه‌ای صادر کرد.
 
متن این بیانیه بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
أَ تَأْمُرُونَ النَّاسَ بِالْبِرِّ وَ تَنْسَوْنَ أَنْفُسَکُمْ
چگونه مردم را به نیکی فرمان می‌دهید و خودتان را از یاد می‌برید؟ (قرآن کریم. سوره مبارکه بقره . آیه 44)

طی روزهای گذشته آقای "الستر برت" معاون خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امورخارجه انگلیس، دو بار از بازداشت چند مجرم و اجرای حد الهی درباره سه جنایت کار، ابراز نگرانی کرده، با صدور بیانیه، به شکل مزورانه‌ای از این نگرانی‌ها سخن گفته است...........

بیانیه مرکز بررسی جرائم سازمان‌یافته در پاسخ به دخالت‌های انگلیس:

آقای برت بهتر است نگران بیچارگی‌های دولت انگلیس باشید

ما به عنوان مدافع اصلی حقوق ملت‌های مظلوم و دربند جهان، شدیدا از وضع حقوق بشر، وضعیت مردم بی‌گناه عراق و افغانستان که مورد ظلم انگلیس واقع شده‌اند احساس نگرانی می‌کنیم و از دولت انگلیس می‌خواهیم هرچه سریعتر، تمامی این موارد را بررسی و نگرانی‌های ما را رفع کنند.
سراب- مرکز بررسی جرائم سازمان یافته در راستای پاسخ به ابراز نگرانی استعمار پیر از اجرای حدود الهی در رابطه با جنایتکاران ایران، بیانیه‌ای صادر کرد.
 
متن این بیانیه بدین شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
أَ تَأْمُرُونَ النَّاسَ بِالْبِرِّ وَ تَنْسَوْنَ أَنْفُسَکُمْ
چگونه مردم را به نیکی فرمان می‌دهید و خودتان را از یاد می‌برید؟ (قرآن کریم. سوره مبارکه بقره . آیه 44)

طی روزهای گذشته آقای "الستر برت" معاون خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت امورخارجه انگلیس، دو بار از بازداشت چند مجرم و اجرای حد الهی درباره سه جنایت کار، ابراز نگرانی کرده، با صدور بیانیه، به شکل مزورانه‌ای از این نگرانی‌ها سخن گفته است.

در عجبیم که چرا نه تنها این مقام وزارت امور خارجه انگلیس، که هیچ یک از مقامات مسئول در انگلیس، از وزیر و نخست وزیر تا ملکه و دربار سلطنتی این کشور، از نقض گسترده، سازمان یافته و ظالمانه حقوق مردم انگلیس، حرفی به میان نمی‌آورند؟

آیا این نگرانی‌ها و دخالت‌های بی مورد، شائبه ارتباطات گسترده و مراودات بین این مجرمان خیانتکار در حق ملت و مملکت با وزارت خارجه انگلیس و یا جاسوسان انگلیسی را در ذهن متبادر نمی‌کند؟

آیا نباید موارد متعدد نقض حقوق بشر و آزادی‌های مدنی شهروندان انگلیس، نقض حقوق کودکان به ویژه بازداشت‌های طولانی مدت کودکان بی گناه در انفرادی، تعرض و آزار جنسی، برخوردهای غیر انسانی نیروهای امنیتی و پلیس با معترضین در اعتراضات مسالمت‌آمیز اخیر مردم انگلیس، نقض حریم خصوصی و شنود مکالمات و جاسوسی از شهروندان عادی، نقض حقوق اقلیت‌ها به ویژه مسلمانان و اقلیت‌های نژادی، نقض حقوق زنان، نقض دادرسی عادلانه و بسیاری نمونه های دیگر از این دست، ذره ای مسئولان انگلیسی را به نگرانی بیاندازد تا به جای دخالت در امور سایر کشورها و سرک کشیدن‌های پیاپی در کشورهای دیگر، به امور داخلی خود بپردازند و به جای نگرانی از اجرای حکم و بازداشت چند خطاکار در ایران، از وضع وخیم مردم در کشور خودشان نگران شوند؟

آیا ورود وحشیانه پلیس به منازل مردم پس از تجمعات مردمی در لندن، نمایش تصاویر معترضان به سیاست های دولت متزلزل انگلیس در تلویزیون‌های شهری، برگزاری جلسه با صاحب شبکه اجتماعی فیس‌بوک برای شناسایی معترضین، دستگیری و صدور حکم سنگین برای جوانان انگلیسی فعال در فیس‌بوک، نقض آشکار آزادی بیان در انگلیس نیست؟

آیا نباید مسئولین به ظاهر نگران انگلیسی، به جای ناراحتی و صدور بیانیه به خاطر اجرای قاطعانه عدالت در ایران، از کشتار وسیع و بی‌شرمانه بیش از یک میلیون غیر نظامی افغان و عراقی در طول بیش از ده سال اشغال بی شرمانه کشورهای عراق و افغانستان به دست آمریکا، انگلیس و سایر هم مسلکان خونخوارشان، نگران شده، بیانیه صادر کنند؟

آیا نباید مسئولین به ظاهر دایه مهربان‌تر از مادر انگلیسی به جای این ظاهرفریبی‌ها و نگرانی‌های بی مورد، از ترور دانشمندان ایران اسلامی که قطعا اگر نه با همکاری انگلیس که با موافقت بی قید و شرط این کشور صورت گرفته، نگران می‌شدند؟
 
چگونه است که اجرای حکم چند محکوم و بازداشت چند متهم به فساد و عناد، اینچنین مسئولین به ظاهر بشردوست انگلیسی را به نگرانی می‌اندازد، اما ترور دانشمندان ایرانی، و یا قتل‌عام مردم بی‌گناه تاسوکی به دست عمال غرب در منطقه و یا هتک حرمت نوامیس افغان به دست سربازان انگلیسی در افغانستان و یا همکاری تسلیحاتی و نظامی با ارتش رژیم صهیونیستی به عنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر و حمایت همه جانبه سیاسی و رسانه‌ای از این رژیم جعلی و منحوس و هزاران نمونه دیگر از این دست، ذره‌ای باعث نگرانی آنها نمی‌شود؟

طبق آمار و اطلاعاتی که از سوی مجامع بین‌المللی و مراجع انگلیسی ارائه شده است، انگلیس اکنون مهد فرزندان نامشروع در جهان است. بر طبق همین آمارهای منتشره، هر 9 دقیقه، یک زن در این کشور مورد تجاوز قرار می‌گیرد و حقوق افراد مورد تجاوز هم استرداد نمی‌شود. در آمار تکان‌دهنده دیگری، اتحادیه ملی دانشجویان در انگلیس گزارش داده است که تعداد زیادی از دانشجویان در انگلیس برای تامین هزینه‌های تحصیل خود به روسپیگری روی می‌آورند.

ما نه فقط از دولتمردان نگران انگلیسی که از تمامی مدعیان دروغین دموکراسی و حقوق بشر می‌پرسیم که:

1- موضع رسمی شما در قبال زندان مخوف گوانتانامو چیست؟ آیا زندانیان گوانتانامو و سایر زندان‌های مخفی شما، از کمترین حقوق انسانی بهره‌مند هستند؟ 

2- آیا از تعداد بمب‌های خوشه‌ای که بر سر مردم عراق و افغانستان و غزه ریخته‌اید آگاهی دارید؟

3- آیا آمار صحیحی از تعداد انسان‌هایی که در طول تاریخ استعمار ملت‌ها و برده‌داری انگلیسی تا کنون شکنجه شده و جان داده‌اند، دارید؟

4- آیا مطلعید که هزینه نظامی ده سال جنگ در عراق و افغانستان، چند کودک و زن قحطی‌زده آفریقایی را از چنگال مرگ رهایی می‌داد؟

5- تعداد کودکان متولد شده دارای ناهنجاری‌های جسمی نادر، بعد از حضور نظامی شما در عراق و افغانستان چقدر است؟

6- آثار و عوارض اورانیوم موجود در تسلیحات جنگی که در عراق و افغانستان استفاده کرده‌اید، تا چند سال باقی خواهد ماند؟

7- آیا سلاح‌های شیمیایی و کشتار جمعی‌ای که سالها پیش برای جنگ با مردم مظلوم ایران، در اختیار دیکتاتور عراق و هم‌پیمان سابقتان، صدام، قرار داده بودید را پس از دو جنگ پیاپی، یافتید؟

آیا این سوالات و بسیاری دیگر از این دست، ذهن شما را درگیر این موضوع نمی‌کند تا برای این حجم عظیم و گسترده نقض حقوق انسان‌های بی‌گناه و مظلوم در سراسر جهان، که شما خود باعث آن بوده اید، ذره‌ای نگران شوید؟

ما معتقدیم که سردمداران حقوق بشر در دنیا به ویژه انگلیسی‌های نگران، بهتر است به جای دخالت های بی مورد در دیگر کشورها، کمی به اعمال خود بنگرند، برای این موج عظیم نقض حقوق بشر در انگلیس و سایر کشورهایی که دست استعمار به آنها رسیده نگران شوند، به فکر جبران خسارت‌هایی که به مردم خود و دیگر کشورها وارد آورده‌اند باشند و یا دست‌کم، از ناتوانی خود در تامین حداقل نیازهای مردم و شهروندان خود، از آنها عذرخواهی کنند.

 ما به عنوان مدافع اصلی حقوق ملت‌های مظلوم و دربند جهان، شدیدا از وضع دموکراسی، آزادی بیان، حقوق بشر، حقوق زنان و کودکان و وضعیت مردم بی‌گناه عراق و افغانستان که مورد ظلم انگلیس واقع شده اند احساس نگرانی می‌کنیم و از نخست وزیر و وزیر امور خارجه انگلیس می‌خواهیم هرچه سریعتر، تمامی این موارد را بررسی و نگرانی‌های ما را رفع کنند.
 
آقای "برت"! به نمایندگی از سوی ما، نگرانی‌های مذکور را به دیگر همکاران خود نیز ابلاغ کنید.
 

 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ
این صفحه را به اشتراک بگذارید
 ابزارهای زیبا سازی برای سایت و وبلاگ.:: آخرین مطالب ::.

اینهم از سجده گاه اهل بدعت(سجده بر پشت نمازگزار جلویی) - ( شنبه 14 بهمن‌ماه سال 1391 )
وحدت - ( شنبه 14 بهمن‌ماه سال 1391 )
رهبر محبوب خلق از سفر آید - ( جمعه 13 بهمن‌ماه سال 1391 )
فیلتر شکن صد در صد تضمینی! - ( دوشنبه 9 بهمن‌ماه سال 1391 )
نوشــابه یا خونــابه...؟ - ( یکشنبه 8 بهمن‌ماه سال 1391 )
با امام خامنه ای به کربلا می آییم - ( پنج‌شنبه 5 بهمن‌ماه سال 1391 )
کلامی تأمّل برانگیز از مادر شهیدان بیات سرمدی در مورد شهادت+عکس - ( چهارشنبه 4 بهمن‌ماه سال 1391 )
تاثیرات بازی‌های رایانه‌ای بر مغز انسان + اینفوگرافیک - ( چهارشنبه 4 بهمن‌ماه سال 1391 )
اجلاس سران عدم تعهد در تهران - ( شنبه 11 شهریور‌ماه سال 1391 )
المپیک سیاسی ایران 2012 - ( شنبه 11 شهریور‌ماه سال 1391 )
هفته دولت - ( یکشنبه 5 شهریور‌ماه سال 1391 )
حقوق بشر آمریکایی - ( چهارشنبه 1 شهریور‌ماه سال 1391 )
خون چه باشد؟؟ برای هموطن جان میدهیم - ( پنج‌شنبه 26 مرداد‌ماه سال 1391 )
نقش سازمان سیا در تعیین مناصب مقامات سعودی - ( پنج‌شنبه 26 مرداد‌ماه سال 1391 )
نفس مطمئنه - ( پنج‌شنبه 26 مرداد‌ماه سال 1391 )